Dane teleadresowe firmy:


Nazwa: Kapitan Cook

Adres: Rejtana 12A

Miejscowość: Luboń

Kod pocztowy: 62-030

Telefon: 511 722 198

Domena: https://www.kapitan-cook.pl/Opis firmy:


Jeśli stosowanie diety, odchudzającej, wegetariańskiej czy sportowej, jest dla Ciebie uciążliwe, nie musisz z niej rezygnować. Zdecyduj się na dietę z dostawą! W Toruniu usługi takie oferuje firma Kapitan Cook, która może dowozić dla Ciebie posiłki o wybranej kaloryczności i przyrządzane w jednym z wielu systemów, zależnie od Twoich potrzeb, oczekiwań czy stanu zdrowia. Możesz zdecydować się na jeden z wymienionych systemów żywienia, ale też dietę paleo czy bezglutenową. Ci zaś, którzy chcą w krótkim czasie oczyścić swój organizm z toksyn, mogą wybrać dietę detox, czyli sokową.

Poza tymi możliwościami, firma gwarantuje też bardzo wysoką jakość swoich usług, co sprawia, że jest bardzo chętnie wybierana w każdym mieście, w którym działa - a jest ich wiele. Jej posiłki są bowiem przyrządzane zawsze ze świeżych i wartościowych składników. Kucharze bardzo dbają też o ich różnorodność, wiedząc, że jest to istotne ze względów smakowych, ale też dla zdrowia, gdyż pozwala to dostarczać organizmowi różnych potrzebnych mu składników.

Data dodania: 28-07-2019

Opinie o firmie Kapitan Cook


Użytkownik nomitisic napisał:
Dla mnie catering od autorstwa Kapitan Cook okazał się być świetnym rozwiązaniem. Pozwolił mi na bezpieczną utratę wagi, a i serwowane potrawy są bardzo smaczne. Brawo ja!
Data: 2019-11-27 12:42:59
Ocena: 5Oceń firmę (0 z 0 głosów)