Dane teleadresowe firmy:


Nazwa: Di Selentino

Adres: Kopanina 54

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 60--10

Telefon: +48 606 213 575

Domena: https://sklep-diselentino.pl/Opis firmy:


Każdy, kto kocha wyjątkowy styl ubrań, z pewnością doceni to, co mają do zaproponowania polscy producenci. Wśród tych firm jest między innymi marka, której bliżej można się przyjrzeć, wchodząc pod adres sklep-diselentino.pl. Tam znajdzie się piękne koszule polskie, przeznaczone zarówno dla pań, jak i dla panów.

Dlaczego warto postawić akurat na tego producenta? Gdyż gwarantuje on piękne obszycie i najwyższą jakość materiału, do którego podchodzi z pełnym szacunkiem. Dobrze dobrane i opracowane tkaniny, nawet jeśli to prosta bawełna, odwdzięczą się komfortem noszenia i pięknym wyglądem. Na to zaś można liczyć, jeśli się wybierze koszule tej firmy.

Jej projektanci sięgają po światowe, a w tym włoskie trendy, które znane są z niebywałej elegancji, pożądanej przez niemal wszystkich, którzy mogą pochwalić się wysublimowanym gustem. Nic dziwnego więc, że firma ta eksportuje swoje produkty także poza Polskę, dostarczając najlepszą odzież nie tylko do krajów Europejskich, ale też do Ameryki Północnej czy na Bliski Wschód. Koszule tej marki to elegancja i szyk – na co dzień i od święta.

Data dodania: 04-08-2019

Opinie o firmie Di Selentino


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)