Dane teleadresowe firmy:


Nazwa: PolskiDrwal.pl Jarosław Chudziak

Adres: Węglowa 1

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 60-122

Telefon: 61 64 29 515

Domena: https://polskidrwal.pl/Opis firmy:


Asortyment sklepu jest rozbudowany i różnorodny, zawiera wysokiej klasy, nowoczesne piły, kosy i kosiarki. Proponowane artykuły zostały wyprodukowane z porządnych materiałów z dbałością o detale, więc z pewnością będą służyć właścicielowi przez długi czas. Co więcej, klienci mogą kupić także urządzenie do ostrzenia łańcuchów. W ofercie znajduje się model elektryczny, który charakteryzuje się prostą obsługą i umożliwia ostrzenie w zakresie kątów od 0 do 35 stopni. Poza tym produkt ma kompaktowe rozmiary i został dodatkowo wyposażony w funkcję automatycznego zatrzymania pracy.

Asortyment obejmuje również egzemplarze akumulatorowe oraz wszelkie niezbędne akcesoria i części zamienne (tarcze, praski, niciarki, pilniki). Dodatkowo firma sprzedaje środki czyszczące, oleje, smary do pił i odzież ochronną, np. rękawice, osłony na twarz, kaski, kurtki, spodnie.

Zamówienia można składać na stronie internetowej polskidrwal.pl. Przedsiębiorstwo szybko realizuje zamówienia oraz oferuje profesjonalne doradztwo.

Data dodania: 10-10-2023

Opinie o firmie PolskiDrwal.pl Jarosław Chudziak


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)