Dane teleadresowe firmy:


Nazwa: Centrum Stomatologiczne Curodental

Adres: Okopowa 7

Miejscowość: Gdańsk

Kod pocztowy: 80-819

Telefon: 58 301 21 61

Domena: https://curodental.comOpis firmy:


Dentysta w Trójmieście przyjmuje osoby zainteresowane poprawieniem wyglądu swoich zębów. Zabiegi estetyczne przeprowadzane są jednak po wyleczeniu uzębienia. Przed wybieleniem szkliwa za pomocą specjalistycznych nakładek i lamp niezbędne jest wypełnienie wszystkich ubytków. Dużą popularnością wśród klientów cieszy się również ortodoncja. Korekcja krzywego zgryzu nie tylko zmienia wygląd uzębienia. Może ułatwić gryzienie pokarmów, poprawić mowę oraz rozwiązać problem ścierania zębów. Więcej informacji na temat usług ortodontycznych znajduje się na stronie internetowej pod adresem curodental.com.

Ortodonta w Gdańsku posługuje się różnymi metodami leczenia. Cena wyprostowania zębów uzależniona jest między innymi od liczby wizyt. Gabinet oferuje zabiegi dla osób w różnym wieku, dzieci, młodzieży i dorosłych.

Klienci często zgłaszają się do stomatologa również na wstawianie tytanowych implantów, usuwanie osadów i kamienia nazębnego, punktową tomografia komputerowa 3D oraz ekstrakcję zęba jednokorzeniowego.

Data dodania: 13-05-2023

Opinie o firmie Centrum Stomatologiczne Curodental


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)