Dane teleadresowe firmy:


Nazwa: MASI dr Mariusz Domagalski

Adres: Wielka Odrzańska 30

Miejscowość: Szczecin

Kod pocztowy: 70-535

Telefon: 534 224 229

Domena: https://masi.com.plOpis firmy:


Posiadanie cienkich, mało widocznych warg zwykle nie przydaje kobietom uroku, zwłaszcza tym, które lubią się malować, makijaż na takich ustach nie wygląda bowiem zbyt efektownie. Nic więc dziwnego, że wiele kobiet decyduje się dodać objętości swym wargom w ramach zabiegów medycyny estetycznej. Możliwości jest obecnie wiele, ale zdecydowanie najpopularniejszym sposobem jest wstrzykiwanie w usta syntetycznego kwasu hialuronowego. Pozwala to na uzyskanie pożądanych efektów niezależnie od wyglądu wyjściowego, a jednocześnie zachowanie naturalności.

Poza tym kwas ten dodatnio wpływa na kondycję ust, co jest bardzo przydatne, gdyż ich skóra jest cienka i skłonna do przesuszenia. Kwas hialuronowy nawilża ją i odżywia, zatrzymując w niej cząsteczki wody.

Osoby chcące wykonać taki zabieg mogą skorzystać z oferty przedstawionej na stronie masi.com.pl placówki znajdującej się w Szczecinie. Powiększanie ust w tym miejscu ma przystępną cenę, jest wykonywane przez wysoko wykwalifikowany personel i zawsze daje pożądane rezultaty.

Data dodania: 01-11-2019

Opinie o firmie MASI dr Mariusz Domagalski


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)